06.05.19

Nädalaõmblus nr 16 – Jaapan on ikka kaugel

Vara siin kilkasin, et olen jõudnud postitustega reaalaega, kui kohe tabas mind mingi kevadine palavikuga viirustõbi, mis õmblemisele kriipsu peale tõmbas. Ja loomulikult ka kogu muule elutegevusele.

Aga nüüd siis taas Jaapani-reisi järelkajana üks väike õmblustöö. Olen ikka proovinud osta reisilt ka mõne käsitöötrükise. Jaapanis mulle sellist suuremat raamatupoodi ette ei jäänud, aga ühes väiksemas poes suutsin kätega selgeks teha, mis sorti raamatuid ma otsin. Ja lahke müüja näitas täpselt riiulivahe kust-kuhuni vaatama peaksin. Raamatud olid kõik näha üksnes valgete selgadega ja jaapani keelsetest kirjadest poleks ju kuidagi aru saanud, mis raamatuga tegu.

Ostsin toreda kotiraamatu. Ilusad pildid ja jaapanlastele kohaselt hästi täpsed piltidega õpetused, lõikelehed ka kenasti kaasas. Otsustasin kohe ka ühe koti õmmelda, kusjuures täpselt juhendi järgi (sellist asja teen ma tegelikult üsna harva). Aga tahtsin juhendit proovida. Muu oli kõik tore, aga kott tundus pildil suurem. Selle saan vist anda mõnele lapselapsele.

Koti sees on korralikud lõõtsaga taskud.

Koti lõige ja kirju kangas Jaapanist, punane paspuaalpael. Väike kosmeetikakott jääkidest ilma igasuguse lõiketa.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar