04.07.07

Äralõpetamise päev

Uhh, täna on siis taas see asjade äralõpetamise päev. Huvitav kas jõuan enne pensionile minekut (sinna on ikka päris mitu aastakümmet) kõik poolikud tööd ära lõpetada, kohati tundub see justkui kahtlane. Võib-olla oleks tark palgata mingi ärategijate armee. Aga sellest poleks eriti ka tolku, sest tegelikult ma ju tahan ise kõiki neid asju teha.
Eile otsustasime koos sõbrantsiga, et hakkame nüüd korralikeks inimesteks ja töötame kella üheksast kuueni ja nädalavahetusel ja öösel ka enam ei tööta. Arvatavasti kestab meie otsus kuni järgmise kiire tööni. Aga tänu sellele sain täna mitu asja valmis.

Imetlen siin juba mitu aega neid uhkeid poekotte, aga kuna ma olen siin ju nii uus, et kotivahetus juba läbi, siis tegin lihtsalt iseendale poekoti. Mitte et mul neid enne vähe oleks - vahel tundub, et kõik riidevarnad on igasugu kotte täis riputatud. Ja ei ole eriti harukordne juhtum, kui ma ei suuda 20 minuti jooksul leida, millises kotis on parasjagu näiteks võtmed.

Kotile sai kangatrükk koos hilisema tikandiga. Kotistki on näha, et minu mehed on lootusetud cocajoodikud.
Näitan keskmist osa lähemalt kaLubasin suve algul lapselapsele õhukese jope teha. Aga kukkus välja nii, et hea vanaema, kes lubabki! Vahepeal läksid ilmad jahedamaks, nii et emme jõudis talle juba jope teha. Aga otsustasin siiski lubaduse täita. Kindlasti pole joped ka päris täpselt ühesuurused.Selja taha tikkisin väikese lõbusa lehma koos tekstiga.Tegelikult tahaks midagi heegeldada, aga kuna see võtab kauem aega, kui õmblemine, siis püüan ennast ohjeldada, muidu jäävad jälle kõik vajalikud asjad tegemata.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar